• EUR 43.5
  • GBP 51.7
Спецпроєкти

Визначився перший фіналіст Ліги Чемпіонів (ВІДЕО)

У першому півфіналі Ліги Чемпіонів французький "Парі Сен-Жермен" здолав німецький "Лейпциг" і вийшов у фінал найпрестижнішого європейського кубкового турніру

Матч проходив на стадіоні "Луж" — офіційній арені португальської "Бенфіки" при порожніх трибунах, передає "ДС".

Паризький клуб протягом всієї гри володів ініціативою, що вилилося в "суху" перемогу з рахунком 3: 0.

Перший мʼяч забив Маркіньош на 13-й хвилині з подачі Анхеля Ді Марії, який на 47-й хвилині подвоїв перевагу французів. Остаточну крапку в матчі поставив Хуан Бернат (57).

Другий півфінал відбудеться в середу, 19 серпня. За вихід у фінал боротимуться німецька "Баварія" і французький "Ліон".

Як повідомляла "ДС", 17 серпня в матчі півфіналу Ліги Європи міланський "Інтер" розгромив донецький "Шахтар " з рахунком 5: 0.