• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Влада Івано-Франківська хоче через суд скасувати поділ України на карантинні зони

Реклама на dsnews.ua

Івано-Франківська міська рада звернулася до Окружного адміністративного суду Києва з позовом про скасування встановленого Кабінетом міністрів поділу регіонів за рівнями епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19

Про це йдеться в повідомленні порталу Судової влади України, передає "ДС".

"Окружний адміністративний суд міста Києва просять визнати протиправними та нечинними певні пункти постанови Кабінету Міністрів України №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", — йдеться в повідомленні.

Так, суд просять скасувати п. 1-36 даної Постанови у тому числі й щодо встановлення "зеленого", "жовтого", "помаранчевого", "червоного" рівня епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19. Також постановою визначена низка заборон залежно від встановлення рівня епіднебезпеки.

Позивачем в позові вказана Івано-Франківська міська рада.

Зараз суд вирішує питання про відкриття провадження за даним адміністративним позовом.

Як повідомляла "ДС", Чернівецька міська рада планує подати в суд на Кабінет міністрів України з вимогою скасувати введення на території міста "червоної" карантинної зони.

    Реклама на dsnews.ua