• USD 27.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Владислав Стадник став головою Комітету з питань інтернет-реклами при ІнАУ

Правління Інтернет Асоціації України своїм рішенням призначило голову Комітету з питань інтернет-реклами при ІнАУ на 2022 рік

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляється на офіційному сайті.

Головою Комітету став Владислав Стадник,  віцепрезидент із розвитку стратегічних партнерств в MGID (MGID, дійсний член ІнАУ). Нагадаємо, в 2020 році Владислав очолював посаду заступника Голови Комітету з питань інтернет-реклами при ІнАУ по роботі з медіа.

Вибори відбулися 18 листопада 2021 року на черговому засіданні Комітету з питань інтернет-реклами. Кандидатуру Владислава підтримала більшість присутніх чинних членів Комітету.  

"Я дуже вдячний Івану Кучеренко за всі реалізовані та розпочаті проєкти. Безумовно, я продовжуватиму ті ініціативи, фундамент яких заклав Іван. Основними цілями Комітету з питань інтернет-реклами на 2022-й рік я бачу налагодження діалогу між українським медіа та AdTech-платформами, роботу з ринком щодо підготовки до майбутніх змін, а також вибудовування процесу співпраці з іншими індустріальними організаціями. Адже лише взаємодія усіх гравців допоможе нам адаптуватись до турбулентності ринку інтернет-реклами та розвивати його в Україні", ‒ коментує Владислав Стадник.

Іван Кучеренко, який очолював Комітет ІнАУ з питань інтернет-реклами в 2020 році, мав передати повноваження іншому керівнику, оскільки Голова Комітету призначається Правлінням ІнАУ строком на один календарний рік. Далі, колишній Голова продовжить роботу у складі Комітету.

Комітет з питань інтернет-реклами – некомерційна організація, основна діяльність якої спрямована на координацію дій компаній – членів ІнАУ з питань забезпечення розвитку ринку інтернет-реклами в Україні. З 2010 року Комітет об’єднує провідні компанії різних сегментів ринку інтернет-реклами та є робочим органом правління Інтернет-Асоціації України. Діяльність Комітету здійснюється на громадських засадах.

    Реклама на dsnews.ua