• USD 27.8
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

ЗНО з історії: третина зареєстрованих не потрапила на тестування

Реклама на dsnews.ua
У зовнішньому незалежному оцінюванні з історії України, яке відбулося сьогодні, 9 липня, взяли участь 178 714 чоловік - це 67,7% від зареєстрованих

Про це йдеться в повідомленні Міністерства освіти і науки, передає "ДС".

"У зовнішньому незалежному оцінюванні по історії України взяли участь 178 714 чоловік - це 67,7% від загальної кількості зареєстрованих... До тестування не допустили 75 учасників, з них 17 - з-за виявлених ознак гострих респіраторних захворювань. Робота 120 учасників була припинена достроково за порушення процедури тестування", - йдеться в повідомленні.

Поріг "склав/не склав" та результати ЗНО з історії України будуть визначені до 24 липня. Результати з'являться на сторінках учасників до 25 липня.

Ті, хто не змогли взяти участь в основній сесії тестування з історії України, з причин, не залежних від них, можуть зареєструватися на додаткову сесію.

Як повідомляла "ДС", в. о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко заявив, що у 2020 році на максимальні 200 балів за зовнішнє незалежне оцінювання може розраховувати більша кількість абітурієнтів, ніж у минулому році.

    Реклама на dsnews.ua