• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Вночі намагалися підпалити головний адмінкорпус авіаційного університету

Сьогодні близько другої ночі невідомі здійснили спробу підпалу головного адміністративного корпусу Національного авіаційного університету

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті НАУ, передає "ДС".

Уточнюється, що зловмисники вибили вікна на першому поверсі будівлі, і закинули всередину димові шашки. На виклик охорони, до НАУ прибули працівники ДСНС України та поліції. На місці працювали вибухотехніки.

"Повідомлення про спробу підпалу і зумисного пошкодження майна університету зареєстроване правоохоронцями", — уточнили в НАУ.

Осередки вогнища вдалося оперативно загасити, тож ніхто з працівників НАУ не постраждав.

У НАУ додають, що вказані події вчергове засвідчують наявність зацікавлених у дестабілізації роботи університету.

«Не виключено, що це пов’язано зі звільненням колишнього керівництва НАУ», — йдеться у повідомленні.

Співробітники Національного авіаційного університету засуджують такі незаконні дії збоку провокаторів і розраховують на відповідну реакцію уповноважених правоохоронних органів.

Інцидент вже прокоментував в. о. ректора НАУ Рімвідас Хращевський. За його словами, подібні провокації з боку зловмисників набули загрозливого характеру.

"Їх замовники не просто втратили сором чи страх. Вони, здається, втратили відчуття реальності. Я щиро сподіваюся, що безкарності не буде, і всі, хто зараз тероризують університет, будуть відповідати за свої дії

Зі свого боку, я продовжую вживати заходів на захист співробітників НАУ від спроб тиску і дискредитації нашого ВНЗ", — писав Хращевський у своєму Facebook.

Нагадаємо, 7 жовтня з НАУ зі скандалом та звинуваченнями у корупційних схемах було звільнено колишнього ректора Володимира Ісаєнко.

З того часу, як повідомляють ЗМІ, Ісаєнко робить спроби скомпрометувати нового в.о.ректора, організовує проплачені прес-конференції, мітинги та звинувачує МОН у рейдерстві. 

У поліції з цього проводу вже двічі робили заяви про те, що жодного рейдерства немає.

Крім того, 27 жовтня правоохоронці звільняли НАУ від 50 озброєних молодиків, найнятих для блокування входів до головного корпусу університету. За цим фактом проти Ісаєнка, його особистої охорони та водія відкрили кримінальне провадження як проти організаторів спроби захоплення вишу.

Своє звільнення Ісаєнко вже встиг оскаржити, однак враховуючи, що рішення суддею було ухвалене без розгляду справи по суті, він отримав вмотивовану відмову від Мінюсту у його виконанні. 

    Реклама на dsnews.ua