• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У Львові боротися з ожеледицею вирішили за допомогою кавової гущі

Реклама на dsnews.ua

У Львові для боротьби з ожеледицею в парках вперше планують використовувати кавову гущу. Випробувати новий засіб боротьби з льодом планують у парку "700-річчя Львова"

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Львівської міськради, передає "ДС".

Як розповіла ініціатор даної пропозиції, радник міського голови Ірина Оршак, кавова гуща після використання має абразивні властивості, не тільки не шкодить зеленим насадженням, але і може бути їм корисною і її не потрібно прибирати після використання.

"Ми в пошуках екологічних альтернатив для боротьби з ожеледицею, адже є багато зауважень від городян, що піскосуміш потім залишається на весняний та літній періоди і з нею складно поборотися, а соляні розчини, мабуть, за своєю активністю не зовсім підходять для власників домашніх улюбленців, у них застереження стосовно її використання. Тому виникла ідея спробувати боротися з ожеледицею кавовою гущею", — розповіла вона.

Також Оршак зазначила, що за допомогою кавової гущі борються з ожеледицею у Великобританії, але це не є практикою масового характеру.

"Під дією сонця кавова гуща за рахунок того, що вона чорного кольору, поглинає в себе тепло, не відображаючи, а поглинаючи промені. За рахунок цього вона також бореться з ожеледицею. Крім цього, це добре робити в парках, так як кавова гуща має сприятливий і хороший вплив на рослинність. Гущу не потрібно прибирати, вивозити або утилізувати. Її просто треба буде змести на травичку, кущі або під дерева і вона має корисні властивості для рослин", — уточнила радниця.

Як зазначається, випробувати новий засіб боротьби з льодом планують у парку "700-річчя Львова". Поки ведуться переговори з кав’ярнями, які погодяться надавати гущу безкоштовно.

    Реклама на dsnews.ua