• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

День Незалежності у Львові відзначили побиттям проросійського пропагандиста (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

У Львові 25 серпня компанія молодих людей побила проросійського пропагандиста Михайла Шпіра, який, за їхніми словами, ображав українців і називав День Незалежності "сільським святом"

Відповідне відео опублікувало видання "Галицькі гроші" на своєму YouTube-каналі, передає "ДС".

За словами кривдників, чоловік сам спровокував конфлікт, коли напередодні почав недоречно висловлюватися в соціальній мережі про державне свято і ображати жителів Івано-Франківська.

"Сільські народні гуляння. Усі, бл**ь, у вишиванках. Такі серйозні люди, святкують День Незалежності. Так мені по*уй. Який пизд*ць", — писав Шпір.

А в замітці за 24 серпня він різко висловився і щодо державного прапора.

"52-метровий прапор України з соломи, який встановили в Тернопільській області, претендує на світовий рекорд. Завтра забацають герб із кізяка", — написав він.

52-метровый флаг Украины из соломы, который установили в Тернопольской области, претендует на мировой рекорд.Завтра забацают герб из кизяка.

Gepostet von Misha Shpir am Montag, 24. August 2020

Чоловік також знімав і антиукраїнські відео, в яких фактично повторював наратив Кремля, а українців називав "селюками", про що свідчать його записи в соцмережі.

Пока был в бане успели пообщаться на Украина • РУ с Роман Гнатюк о завистливых мудаках из Национальной общественной...

Gepostet von Misha Shpir am Samstag, 22. August 2020

"А який бренд ви виберете: радянський, під яким активно розвивалася наука і людина освоювала космос, або тризуб, під яким селюки проїдають залишки радянської економіки, ходять до церкви і стрибають по майданах", — ідеться в замітці за 16 липня.

При цьому Шпір пообіцяв на своїй сторінці в Facebook, що його кривдників буде покарано.

Львовские рагули, вы глубоко заблуждаетесь, если думаете, что на улице не было камер видеонаблюдения и что это дело не будет усилено множественными депутатскими запросами.Вечная слава!

Gepostet von Misha Shpir am Dienstag, 25. August 2020

Зазначимо, Михайло Шпір є ще й активним оглядачем проросійського ресурсу "Україна.ру", відомого своєю кремлівською та антиукраїнською риторикою. Там його називають "політтехнологом". Сам Шпір позиціонує себе бренд-стратегом.

Михайло Шпір є в списку бази "Миротворець" іще з 2017 року. За даними центру, він "антиукраїнський пропагандист" і "провокатор".

"Поширення інформації антиукраїнського змісту; розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Є одним із кандидатів від політичної платформи Медведчука "Опозиційна платформа — За життя". Місце народження: м.Івано-Франківськ. Місце роботи: ТОВ "Керуюча компанія "Системи", генеральний директор; 2009 — редактор журналів "Сноб" і "Золота каста", — йдеться в інформації про нього на сайті "Миротворця".

    Реклама на dsnews.ua