• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Львові обіцяють розпочати навчальний рік "нетрадиційно та креативно"

Реклама на dsnews.ua

Очільниця міського управління освіти Львова Зоряна Довганик розповіла, як планується організувати навчання у школах

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Львівської міської ради, передає "ДС".

За словами Зоряни Довганик, наразі епідситуація у Львові дозволяє відкрити школи, тож освітяни готуються до нового навчального року.

Традиційних святкових лінійок 1 вересня цього року не буде.

"Це все буде нетрадиційно й креативно", — зазначила Зоряна Довганик, проте подробиці поки не навела.

Вона також розповіла, що носіння масок і для дітей, і для вчителів у школах передбачене рекомендаціями державного санітарного лікаря. Однак під час уроків маски не є обов’язковими.

"Учні повинні приходити до школи в масках, дотримуючись карантинних норм. Під час уроків можна їх не використовувати — лише на перерві. Вчителі також мають бути в масках, але не під час уроку. Окрім того, відбуватиметься температурний скринінг педагогічних працівників та опитування дітей щодо стану їхнього здоров’я", — пояснила Довганик.

Забезпечувати дітей засобами особистого захисту будуть навчальні заклади.

Освітянка також відзначила, що наразі про поділ класів на групи не йдеться, однак у разі погіршення ситуації у Львові, школи готові й до такого сценарію: "Будемо думати, яким чином розділити клас на дві групи та проводити навчання змішано: одна група — в класі, інша — дистанційно, або ж почергово".

Міськрада також не виключає варіант дистанційного навчання,якщо епідситуація значно погіршиться.

Як повідомляла "ДС", раніше Міносвіти оприлюднило рекомендації для навчальних закладів. З 1 вересня всі школи України мають дотримуватися протиепідемічних вимог — зокрема, забезпечувати дистанціювання і дотримання правил гігієни. 

    Реклама на dsnews.ua