• USD 36.6
  • EUR 36.1
  • GBP 41.1
Спецпроєкти

У Львові школярі та учні ПТУ влаштували масові бійки з кастетами і битами

Реклама на dsnews.ua
У мікрорайоні Левандівка у Львові протягом п'яти днів відбуваються масові бійки за участю школярів та учнів професійних училищ

У зв'язку з цим мер Львова Андрій Садовий доручив залучити "Муніципальну дружину" до забезпечення порядку на Левандівці, передає "ДС" з посиланням на Zaxid.net.

"З вечора п'ятниці триває протистояння у мікрорайоні Левандівка між учнями професійних училищ та школярами. Пройшли масові бійки в неділю і в понеділок. У понеділок бійка була з застосуванням ножів, кастетів, біт. У вівторок були спроби повторення бійки", - сказав під час наради у Львівській міськраді голова фракції "Самопоміч" Андрій Шевців.

За його словами, конфлікт виник із-за того, що місцеві школярі вимагають від учнів ПТУ, зокрема розташованого на Левандівці Львівського училища залізничного транспорту, віддавати їм частину стипендії.

Зокрема, у бійці біля гуртожитку залізничного училища брали участь близько 200 осіб - учні цього училища з одного боку і школярі й запрошені ними старші студенти з іншого боку.

Сапожніков зазначив, що поліція двічі приїжджала на місце бійок, але правоохоронці їхали довго і до їх приїзду учасники конфлікту вже розходилися.

Мер Львова Андрій Садовий доручив "Муніципальної дружини" забезпечити порядок на Левандівці. Крім того, Садовий звернеться з листом до керівництва обласних управлінь Нацполиции і СБУ з проханням оперативно реагувати на такі конфлікти.

    Реклама на dsnews.ua