• USD 28.4
  • EUR 33.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Найманець, який воював за "Л-ДНР", отримав в Казахстані три роки в'язниці

Реклама на dsnews.ua

У Казахстані Алматинский районний суд засудив місцевого жителя до трьох років позбавлення волі за те, що він брав участь в бойових діях на Донбасі на стороні терористичних організацій "Л-ДНР"

Алматинець був засуджений за статтею 172 КК Казахстану про участь в іноземних збройних конфліктах, інформує "ДС" з посиланням на vlast.kz.

"Встановлено, що підсудний в період з вересня 2014 по 2016 рік, перебуваючи на території України, умисно і неправомірно брав участь в бойових діях проти Збройних сил України", — заявили в суді.

Повідомляється, що житель Казахстану повністю визнав провину і розкаявся.

"Підсудний вину визнав повністю. Суд при призначенні покарання визнав в якості обставин, що пом'якшують відповідальність визнання ним провини і щире розкаяння, активне сприяння розкриттю кримінального правопорушення, а також відсутність судимості", — заявили в суді.

Вироком суду громадянин О. визнаний винним в скоєнні злочину, передбаченого статтею 172 Кримінального кодексу республіки і йому призначено покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з відбуванням покарання в установі кримінально-виконавчої системи середньої безпеки.

    Реклама на dsnews.ua