• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

ВООЗ порекомендувала зустріти Новий рік у масці та на свіжому повітрі

Реклама на dsnews.ua

Європейський офіс Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) рекомендував носити маски та дотримуватися соціальної дистанції під час прийдешніх свят, щоб мінімізувати ризики зараження коронавірусом

Про це йдеться в повідомленні пресслужби ВООЗ, передає "ДС".

"Збори повинні проводитися на вулиці, якщо це можливо, і учасники повинні носити маски та дотримуватися дистанції", — йдеться в повідомленні.

Якщо свято проходить в приміщенні, організація порадила обмежити число гостей і забезпечити хорошу вентиляцію. Що стосується подорожей, європейцям рекомендували уникати засобів пересування, в яких може бути натовп.

ВООЗ також закликала європейські країни обережно поставитися до роботи лижних курортів, які "зіграли значну роль в поширенні пандемії в Європі".

"Влада повинна розглянути можливість відкласти, обмежити або скасувати масові зібрання в поточній ситуації поширення (коронавірусу — ред.) в Європі", — йдеться в повідомленні.

Як повідомляла "ДС", станом на ранок 16 грудня загальна кількість випадків зараження коронавірусною інфекцією COVID-19 в світі збільшилося до 73 463 135.

    Реклама на dsnews.ua