• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

ВООЗ зареєструвала "швидкі" тести на COVID-19, які показують результат через 15-30 хвилин

Реклама на dsnews.ua

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) зареєструвала два експрес-тести на COVID-19, вони прості у використанні, коштують дешевше звичайних, а результат відомий вже через 15-30 хвилин

Про це заявив директор ВООЗ Тедрос Гебрейесус, передає "ДС" з посиланням на Центр новин ООН.

Так, 28 вересня ВООЗ зареєструвала перший експрес-тест на основі антигену і рекомендувала використовувати його в надзвичайних ситуаціях. Було прийнято рішення забезпечити поставку 120 млн таких тестів в країни з низьким і середнім рівнем доходів.

Другий антигенний експрес-тест, який також буде включений в список засобів для використання в екстрених випадках, ВООЗ схвалила 2 жовтня.

Також глава ВООЗ запевнив, що в рамках ініціативи Аct-Accelerator і Альянсу COVAX ВООЗ буде домагатися справедливого розподілу в усьому світі вакцин, які довели свою безпеку і ефективність. За його словами, на сьогодні в Альянс COVAX, який є частиною ініціативи Аct-Accelerator і координує розробку та розподіл вакцин, приєдналися 168 країн. Ще 25 країн повідомили, що зроблять це найближчим часом.

Як повідомляла "ДС", Індія задіє свою фармацевтичну галузь для підтримки глобальних зусиль з пошуку вакцини проти коронавірусу.

    Реклама на dsnews.ua