• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

"Возимо повітря": Маршрутники в Києві мають намір повністю припинити роботу

Столичні маршрутки можуть припинити роботу на цьому тижні. На такий крок перевізників штовхають результати першого робочого дня в умовах локдауну в Києві

Маршрутка
Маршрутка
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив глава Асоціації перевізників Києва та Київської області Ігор Мойсеєнко, передає "ДС" з посиланням на "Сегодня".

"Транспорт у Києві їздить порожній. І комунальний, і наш. У салонах майже немає людей. Деякі водії їдуть у парк. Я думаю, що нам на цьому тижні доведеться зупинити свою роботу. Ми фактично возимо повітря — немає ні виручки, ні пасажиропотоку. А паливо нам уже відмовилися видавати без передоплати. Тому, думаю, ми зупинимося. Тут два варіанти: витратити все паливо і збанкрутувати або ж зупинитися і зберегти наявні ресурси до закінчення локдауну. Поки рішення ми ще не прийняли", — пояснив Ігор Мойсеєнко та додав, що багато водіїв самі хочуть зупинити роботу і перечекати ці складні тижні.

В асоціації відзначають, що всі водії маршруток проінструктовані — вхід у салони автобусів можливий тільки за наявності у пасажира спеціальної перепустки.

"На всіх великих транспортних вузлах і розв'язках чергують співробітники поліції і Нацгвардії, які контролюють наявність у пасажирів маршруток спецперепусток. Поки що наших водіїв не штрафують за перевезення пасажирів без цього документа — обмежуються усними попередженнями. Але так буде недовго", — сказав Мойсеєнко.

При цьому він зазначив, що до Києва приїжджають десятки маршруток зі столичного передмістя з пасажирами без спецперепусток.

"Так, ситуація виглядає абсурдно в тому, що в приміських маршрутках спецперепустки не потрібні. Тобто пасажири з Броварів, Ірпеня, Бучі або Гостомеля спокійно приїжджають до Києва. Так само люди і їдуть із міста. В приміських маршрутках спеціальні перепустки не потрібні", — резюмував глава Асоціації перевізників Києва і Київської області.

Нагадаємо, в метро Києва на період локдауну закрили частину вестибюлів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua