• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Вперше учасниками освітнього онлайн форуму стали понад 500 дітей з дитячих будинків України

Реклама на dsnews.ua

1 листопада 2020 року відбувся WOW Kids Forum для дітей з дитячих будинків України

Вже 7-й раз БФ "Благомай" проводить WOW Kids Forum і перший раз в онлайн форматі, передає "ДС".

Учасники онлайн-форуму
Учасники онлайн-форуму

Більше 500 дітей позбавлених батьківського піклування мали змогу побачити виступи провідних лідерів від бізнесу і творчої індустрії. Тема форуму «Можливості під час кризи» підібрана під сьогоднішні реалії з урахуванням трансформації суспільства та процесів навчання.

Освітній форум
Освітній форум

Тетяна Карапетян, співзасновник і голова БФ Благомай: "Це наш перший досвід за три роки проведення освітнього благодійного форуму в онлайн режимі. Але ми віримо, що в наступному році ми побачимо і обіймемося як раніше. І будемо продовжувати ділитися кращими знаннями і досвідом. в цьому році з нами було на зв'язку більше 500 дітей від 14 до 17 років, а це 74 дитячих будинки, в тому числі 27 дитячих будинки сімейного типу. Я вірю, що ми з командою робимо світ кращим!"

Основні теми WOW Kids Forum 2020:

-неформальне і онлайн навчання;

- можливість роботи онлайн, віддалено на проєктах;

- комунікації в умовах пандемії.

діти
діти

Спікерами виступили:

Даша Малахова — актриса театру на Пoдолі, Наталія Чижова — Co-owner в Plombir Event Company, Анастасія Снадная — Засновник/власник в SwagTag, блогери Тетяна Ніколенко, Орест Мурій

Мета форума- допомогти дітям зрозуміти своє призначення в житті і як зробити перші кроки для того, щоб стати успішним у своїх починаннях вже зараз, а також надихнути і мотивувати дітей, показати їм палітру всіх ресурсів і можливостей для створення свого майбутнього.

Захід пройшов завдяки допомозі благодійників фонду.

    Реклама на dsnews.ua