• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Лікарі озвучили попередні причини смерті українця після вакцинації препаратом від Pfizer

Медики прийшли до висновку, що причиною смерті жителя Вінницької області після отримання щеплення вакциною Comirnaty виробництва Pfizer/BioNTech стали хвороби серця

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на сторінці Департаменту охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОДА в Facebook, передає "ДС".

"2 липня в Вінниці зареєстровано несприятливу подію після вакцинації. Повідомлено про смерть 47-річного вінничанина. За попередніми результатами судово-медичної експертизи, причиною смерті стала гостра серцево-судинна недостатність на фоні ішемічної хвороби серця. Ознак анафілаксії, шоку, тромбозу немає", — вказали у відомстві.

Крім того, в департаменті додали, що для розслідування цієї події і встановлення причин вживаються всі необхідні заходи.

Зараз цей випадок розглядає Регіональна група оперативного реагування на несприятливі події після імунізації/туберкулінодіагностики Департаменту охорони здоров'я та реабілітації Вінницькій області.

За даними електронної амбулаторної картки пацієнта, хронічні захворювання у померлого не зареєстровані.

Нагадаємо, у Вінницькій області України після щеплення проти COVID-19 помер 47-річний чоловік. У решти людей, які отримали щеплення з цього флакона вакцини, проблем зі здоров'ям не виявили.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua