• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

"Усім смачно": В Україні продають контрабандні цукерки з Росії (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

В Україні продавці підпільно торгують російськими цукерками. Офіційно ж продукти з РФ перебувають під санкціями і в нашій країні заборонені

Про це йдеться в матеріалі "Страни", передає "ДС".

В основному цукерки з РФ продають на ринках, у невеликих магазинах і переходах метро. В нашу країну їх везуть контрабандою, тому що є попит. При цьому ціна на російські цукерки просто космічна — від 300 грн за кілограм.

В Україні продають такі російські цукерки:

"Золоте суфле" — 450 гривень за кілограм,

"Мишка клишоногий" — 370 гривень за кг,

"Червоний мак" — 295 гривень за кг,

"Оленка" — 355 гривень за кг,

"Столичні" — 435 гривень за кг,

"Золотий півник" — 345 гривень за кг.

Відзначається, що виробник — ПАТ "Червоний жовтень" Росія, міста Москва і Рязань.

Один із продавців пояснив, що російські цукерки користуються популярністю у покупців, оскільки відрізняються за якістю від українських. За його словами, кожні два тижні йому привозять весь асортимент.

"Клієнтам подобається упаковка цих цукерок — вона дорога, святкова. Також відчувається смак шоколаду. Особливою популярністю у нас користуються цукерки "Оленка" — шоколадна начинка між шарами вафель і "Золоте суфле", — розповів він.

У той же час сам продавець не вважає, що порушив закон. Хоча офіційно російські товари знаходяться під санкціями України.

"Я вже три роки продаю російські цукерки в Києві — всім смачно. Ми навіть по терміналу їх пробиваємо, тож у мене все чесно. Якщо є попит — чому б і не продавати", — сказав він.

Інший продавець уточнив, що покупці за назвами розуміють, що товар російський, але ніхто від покупки не відмовлявся.

"Люди просто купують цукерки, за назвами зрозуміло, що вони з Росії, але ніхто з клієнтів, прочитавши, звідки вони — не відмовляється від покупки. Це просто звичайні солодощі, ось і все, а для мене — це прибуток, бо цукерки користуються популярністю в українського покупця", — розповів чоловік.

Видання відзначає, що особливо багато російських цукерок у прикордонних із РФ регіонах. Наприклад, у Харкові. Втім, у великих мережевих супермаркетах в Україні російські цукерки практично не продаються.

    Реклама на dsnews.ua