• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

ЗСУ показали відео переміщення ворожого снайпера під час "перемир'я"

Реклама на dsnews.ua

Воїни Збройних сил України зняли переміщення ворожого снайпера поблизу селища Зайцеве на Донбасі, що заборонено умовами перемир'я

Кадрами бійці 24 ОМБр імені короля Данила поділилися з журналістами каналу "Україна", передає "ДС".

Захисники зазначили, що поки бойовики безпідставно звинувачують ЗСУ в облаштуванні нових позицій у районі Шумов, наші армійці фіксують реальні факти порушення режиму тиші з боку окупантів.

"Йшли двоє чоловіків якраз. На новий бліндаж, що вони зробили. Якщо автомат — автомат же можна побачити. А то саме снайперська гвинтівка", — розповів один із українських воїнів, який несе службу під Зайцевим.

Однак вихід снайперів терористів на позиції — це далеко не єдине порушення, яке фіксують українські армійці. Режим тиші противник також активно використовує для відновлення старих і будівництва нових укріплень.

"Зараз зʼявилася нова позиція неподалік. За місяць часу — одна недалеко тут і друга біля сусіднього поста. Це нові позиції", — підкреслив воїн ЗСУ.

При цьому вороги діють настільки нахабно, що копають свої траншеї, зовсім не ховаючись, і навіть демонстративно. До того ж, через їх будівельні роботи поблизу позицій ЗСУ постійно спалахують пожежі.

Як повідомляла "ДС", 10 вересня терористи тричі порушували режим припинення вогню. Зокрема, велися прицільні обстріли позицій ЗСУ в Шумах, де була запланована інспекція за участю представників ОБСЄ, України і терористів "ДНР".

Крім того, терористи на Донбасі ведуть розвідку українських позицій і зміцнюють фортифікаційне обладнання на лінії фронту і в тилу.

    Реклама на dsnews.ua