• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

ЗСУ влаштували маневри з ракетами "Смерч" біля Криму (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

На одному з полігонів бойової підготовки Херсонської області українські військові проводять заняття по готовності ракетних підрозділів до виконання завдань із залученням ракетної батареї реактивної системи залпового вогню "Смерч"

Про це йдеться в повідомленні Командування обʼєднаних сил ЗСУ на сторінці в Fаcebook, передає "ДС".

Згідно з повідомленням, до практичної фази залучалися військовослужбовці підрозділів, які підпорядковані командуванню Обʼєднаних сил Збройних сил України і несуть бойову службу на південному напрямку.

"Воїни-ракетники відпрацьовували елементи підготовки до нанесення ракетних ударів по певним цілям умовного противника", — йдеться в повідомленні.

За словами командувача обʼєднаних сил ЗСУ генерал-лейтенанта Сергія Наєва, захисники півдня країни здійснили висунення колоною в район тимчасових стартових позицій, провели розгортання, а також виконали заходи з підготовки до пусків з елементами безпосередньої охорони і оборони стартових позицій.

"В умовах максимально наближених до бойових, батарея швидко і злагоджено зробила марш і зайняла стартові позиції. Після цього вона розвернулася і відпрацювала точне наведення по певним цілям", — уточнив він.

Командувач також додав, що зараз заняття по готовності ракетних підрозділів проводяться щотижня вдень і вночі. Особовий склад діє згуртовано і демонструє свою професійну майстерність, показуючи хороший результат.

Нагадаємо, в листопаді пройшли випробування новітньої реактивної системи залпового вогню "Буревій", яка розглядається як заміна застарілим РСЗО "Ураган", що знаходяться на озброєнні Збройних Сил України.

    Реклама на dsnews.ua