• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Друга ракетка України Ястремська отримала позитивний тест на допінг

Реклама на dsnews.ua

Друга ракетка України Даяна Ястремська тимчасово відсторонена від змагань через позитивний тест на допінг

Про це йдеться в повідомленні Міжнародної федерації тенісу, передає "ДС".

Організація повідомляє, що Ястремська здала тест сечі 24 листопада 2020 року, зразок був відправлений до лабораторії, акредитованої ВАДА в Монреалі, Канада. У зразку був виявлений метаболіт местеролона.

"Позитивні тести на речовини цієї групи передбачають обов'язкове тимчасове відсторонення від змагань. 22 грудня 2020 року Ястремській було пред'явлено звинувачення в порушенні антидопінгових правил відповідно до статті 2.1 програми (наявність забороненої речовини в пробі гравця), і вона була тимчасово відсторонена з 7 січня 2021 року", — йдеться в повідомленні.

Сама Ястремська в Twitter заявила, що ніколи не приймала препарати, що покращують працездатність, або заборонені речовини.

"Кілька днів тому я отримала звістку від ITF, що я здала позитивний тест на наявність метаболіту местеролона 24 листопада. Я твердо заявляю, що ніколи не приймала препарати, що покращують працездатність, або заборонені речовини. Я вражена і шокована, особливо з урахуванням того, що за два тижні до цього тесту — 9 листопада 2020 року — здала негативний тест на турнірі WTA в Лінці. Після цього останнього турніру в році я перестала тренуватися, щоби відпочити перед початком нового сезону", — заявила українська спортсменка.

Як повідомляла "ДС", Ястремська під час весняного локдауну вирішила змінити діяльність і записала свою першу пісню під назвою "Тисячі мене".

    Реклама на dsnews.ua