• USD 27.1
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Випустимо ролик, щось скажемо. Богдан визнав, що у команди Зеленського немає плану дій

Реклама на dsnews.ua
Всі дії команди новообраного президента Володимира Зеленського - емоційні, будь-якого заздалегідь розробленого плану не існує

Про це в інтерв'ю "РБК-Україна" заявив глава Офісу (Адміністрації) президента Андрій Богдан, передає "ДС".

"А що ти це можеш зробити? Будемо з цим боротися. У нас немає плану. Всі наші дії емоційні", - заявив Богдан, відповідаючи на питання про те, як президентська партія "Слуга народу" буде боротися зі зростаючим рейтингом партії "Опозиційна платформа - За життя".

"Служба безпеки при попередньому президенті весь час писала фантастичні доповіді про те, що ми будемо робити, і ніколи не вгадувала, тому що ми самі не знаємо, що ми будемо робити. З ранку щось сталося, в обід ми порадилися, в п'ять годин випустили ролик, або виступ, або щось сказали. З цим неможливо боротися, коли ти не можеш залізти в голову людини, який сам не знає, що він буде робити. Це емоційна кампанія, а не стратегічне планування", - додав глава президентського офісу.

Зазначимо, раніше Богдан виступив з досить неоднозначними "мовними" ініціативами, зокрема, що стосується російської мови.

Згідно рейтингу електоральних уподобань, опублікованому 26 червня, 5% бар'єр для проходження у Верховну Раду долають шість партій. Перше місце займає "Слуга народу" з майже 43 відсотками, на другому місці - "Опозиційна платформа" - 10,5%.

    Реклама на dsnews.ua