• USD 28.2
  • EUR 34.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Вибух газопроводу на Полтавщині: з'явилася нова інформація від ДСНС і поліції

Реклама на dsnews.ua

Ситуація в Полтавській області, де стався вибух газопроводу, контрольована

Про це ТСН сказали в ДСНС, передає "ДС".

За словами рятувальників, трубу зараз перекрито в двох місцях, але пожежники чекають, щоби вигорів газ із труби високого тиску і те, що в повітрі. Оскільки існує загроза вибуху. За безпекою на місці інциденту стежать правоохоронці, які огородили територію і не пропускають туди сторонніх.

У мережі тим часом з'явилася інформація, що нібито одна з версій того, що сталося, — врізка в магістральний газопровід. Утім, спікер обласної поліції Юрій Сулаєв спростував цю інформацію і пояснив, що зараз версій причин інциденту немає, оскільки ще триває ліквідація пожежі й на місці працюють усі служби. За його словами, головне завдання поліції — забезпечити безпеку громадянам, щоби ніхто з цивільних не потрапив у небезпечну зону і не постраждав, і загасити вогонь.

Також прессекретар поліції Полтавської області уточнив, що всі правові кваліфікації справі будуть надаватися після ліквідації наслідків інциденту. Наразі кримінальну справу ще не відкрито, тому говорити про причини рано, зазначив він.

Тим часом без газу залишаються півтори тисячі абонентів. Газопостачання відновлять як тільки "Укртрансгаз" підключить ГАЕС до резервної гілки.

    Реклама на dsnews.ua