• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Вибух на Бессарабці: Колишній чоловік потерпілої розповів подробиці трагедії

Реклама на dsnews.ua
Колишній чоловік моделі Наталії Целовальниковой, яка постраждала під час вибуху автомобіля Тимура Махаурі в центрі Києва, Сергій Кошель розповів подробиці інциденту

Про деталі трагедії він повідомив у своєму Facebook, передає "ДС".

"Приблизно 18:32 мені зателефонувала дівчина Мар'яна з телефону моєї дитини, яка повідомила про трагедію. Я був неподалік і прибув на місце події через 5хв, побачивши картину, просто ох....л, з криками "де дитина" мені вказали на швидку допомогу, далі деталі не до чого, реакція просто жесть!! Дитинку почали відвозити в клініку Охматдит, куди я одразу й рушив, Мар'яна залишалася швидкої з дитиною, маму вже до цього часу відвезли в лікарню, але не відомо, в яку на той момент", - написав він.

За словами Кошеля, він з друзями двома машинами поїхав в Охматдит.

"Поки дитину обстежили я намагався всіма способами дізнатися куди відвезли маму, протягом півгодини ми домоглися все таки і знайшли куди її відвезли. Відразу мої друзі поїхали до неї! Після того як дитину обстежили і не знайшли серйозних травм, що загрожують її життю, малу відправили в опіковий центр номер 2", - розповів він.

Потім Кошель відправився в лікарню до колишньої дружини.

"Приїхавши в лікарню я природно потрапив до лікаря і палату постраждалої..... далі не для розголосу, просто пиии... Взявши у доктора повний список необхідних ліків ми вирушили в аптеки, де то до першої години ночі весь список ліків був уже в лікарні у лікарів", - зазначив він.

Нагадаємо, 8 вересня у центрі Києва вибухнув автомобіль. В результаті інциденту постраждали жінка і маленька дівчинка. Крім того, загинув чоловік - Тимур Махаурі.

Потерпілими виявилася колишня модель Наталя Целовальнікова і її дочка.

Слідчі відпрацьовують наступні можливі версії події: умисне вбивство, терористичний акт, російські спецслужби, бізнес-кримінальні розборки, особиста неприязнь, особиста помста та інші.

    Реклама на dsnews.ua