• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

WADA пов'язує допінговий скандал в Росії з провалом на Олімпіаді в Канаді

Реклама на dsnews.ua
Російські спортсмени стали систематично брати участь в махінаціях з допінг-пробами після провалу збірної Росії на зимових Олімпійських іграх-2010 у канадському Ванкувері

Про це в п'ятницю заявив голова незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства WADA Річард Макларен, який представив другу частину доповіді про допінгу в Росії, передає "ДС".

Його слова наводить кореспондент BBC.

При цьому яких-небудь доказів очолювана Маклареном комісія не надала. Імена спортсменів, нібито замішаних у цьому скандалі, також не були названі. Рішення про їх оприлюднення будуть приймати Федерації.

Як раніше повідомляла "ДС", у п'ятницю, 9 грудня, голова незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства WADA Річард Макларен представив другу частину доповіді про допінгу в Росії.

У ній вказується, що більше тисячі атлетів з Росії майже на 30 видах олімпійського та паралімпійського спорту скористалися російської допінгової держпрограмою, у тому числі методами "зникаючих проб".

Зокрема, російські спортмени підміняли допінг-тести аналізами інших людей. Наприклад, у членів російської жіночої команди з хокею на льоду в пробах були виявлені чоловічі ДНК.

    Реклама на dsnews.ua