• USD 26.9
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

Як ефективно використовувати digital-інструменти для просування фарми. Рецепти від провідних експертів

7 липня пройде онлайн-конференція "Digital для фарми. Рекомендації щодо застосування". Організатори заходу AMS аgency і ThePharmaMedia зібрали спікерів поділитися власним досвідом і успішними кейсами онлайн-просування продукції фармкомпаній

Реклама на dsnews.ua

Актуальність теми пояснюється тим, що зі зростанням інтернет-аудиторії, в першу чергу за рахунок користувачів 45+, все більше фармкомпаній розглядають digital не тільки як додатковий, а і як основний канал комунікації. Тривалий карантин і дозвіл продавати медикаменти онлайн виступили каталізаторами цього процесу.

«AMS аgency веде понад 10 брендів фармкомпаній. За 5 років роботи ми набули значного досвіду ефективного використання digital-інструментів для просування продукції фармацевтичного ринку. Крім цього, ми попросили кращих експертів із різних компаній поділитися своїми знаннями та досвідом», – говорить Наталія Бойко, СЕО AMS аgency.

У конференції візьмуть участь спікери від Polpharma, GSK, Kwendi, Ipsos, Accemedin та інших компаній. Кожен готує виступ на основі власних кейсів, вдалих прикладів і помилок. Захід розрахований в першу чергу на власників і СЕО фармацевтичних компаній, які хочуть самостійно розбиратися в digital-інструментах, ставити завдання відділу маркетингу й оцінювати їх ефективність. А також на CMO і бренд-менеджерів, які шукають нові ідеї та можливості для просування продукції фармацевтичних брендів. Всі, кому цікава тема digital-маркетингу, SMM і PPC теж зможуть дізнатися для себе багато нового.

Конференція безкоштовна для учасників фармацевтичного ринку та лікарів. Зареєструватися на захід можна на сайті заходу.

Організатори:

AMS аgency – медійне агентство повного циклу з ключовою експертизою в digital. Агентство надає весь спектр послуг digital-маркетингу. У структурі агентства є окремий підрозділ для роботи з фармацевтичним ринком. Це дозволяє швидко і нестандартно вирішувати завдання фармкомпаній як в B2C, так і в B2B сегментах.

ThePharmaMedia – перший незалежний фармацевтичний бізнес-портал. З 2007 року акцентує увагу професіоналів на найважливіших аспектах роботи ринку, надаючи можливість покращити стандарти галузі, привнести інновації, своєчасно реагувати на нові виклики. Портал розповідає про нові тенденції галузі, стан українського та світового фармацевтичних ринків, про ліки та компанії, які їх виготовляють. 

    Реклама на dsnews.ua