• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Як підтримати дітей з особливими потребами в Щедрий Вівторок та в Різдвяні свята

1 грудня Всеукраїнський благодійний фонд "Крона" запустив проєкт "Подаруй годину". Власним часом кожен може підтримати сім’ї, у яких є діти з невиліковними захворюваннями або особливими потребами

Всього година твого часу може допомогти дітям із особливими потребами
Всього година твого часу може допомогти дітям із особливими потребами
Реклама на dsnews.ua

Останній місяць року щедрий на добрі справи і на особливі дні. 1 грудня – Всесвітній день добра "Щедрий вівторок", 4 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю, потім Святий Миколай і Новорічні та Різдвяні свята. Багато людей і компаній хочуть допомогти нужденним. Ось іще один спосіб зробити наш світ більш інклюзивним.

Ви можете подарувати одну годину свого часу і професійних навичок сім’ям, у яких є діти з особливими потребами і невиліковними хворобами. Наприклад, якщо ви курʼєр, можете допомогти безкоштовно доставити продукти з супермаркету. Якщо таксист чи просто водій з авто – підвезти маму і дітей на реабілітацію чи в музей.

Батьки особливих дітей часто не можуть відвідати лікаря, піти в перукарню або зробити генеральне прибирання в домі, бо догляд і турбота про дитину не припиняється ні вдень, ні вночі. Врешті це підриває здоровʼя матерів і батьків, стає причиною соціальної ізоляції, бо вони не можуть дозволити собі зустрітися з друзями або поїхати у відпустку. Виділити одну годину свого часу і допомогти своїми вміннями – це не надто багато для однієї людини. А для таких сімей – це значна допомога і такий необхідний перепочинок – час для відновлення ресурсу, який швидко закінчується. 

На сайті фонду зроблено інтерактивну сторінку, де кожен з будь-якого міста країни може пожертвувати не лише гроші, а одну годину послуг, що дуже потрібні таким родинам https://krona.niko.ua/give-hour/. Кур’єр, няня, перукар, водій з авто, психолог, арт-терапевт, клінінер-сервіс, логопед, майстер, який зробить дрібний ремонт, – ось невеликий перелік послуг, які можна подарувати сім’ям.

Через цю ж сторінку родини можуть обрати й скористатись цими послугами. 

Якщо людина хоче допомогти, але не може виділити час, то можна зробити пожертву в розмірі вартості години часу спеціалістів або години своєї роботи. А Фонд "Крона" організує необхідні послуги для сімей.

Такий подарунок буде доречним не лише в Щедрий Вівторок, а й до Новорічних і Різдвяних свят. Адже в Україні понад 60 тисяч дітей з тяжкими захворюваннями та їхні батьки потребують такої допомоги. Більшості родин важко виділити кошти на побутові та професійні послуги.

Проєкт "Подаруй годину" впроваджується за фінансової підтримки Zagoriy Foundation

    Реклама на dsnews.ua