• USD 39.8
  • EUR 43.3
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Який він, новий iPhone 16?

Новий iPhone буде представлений тільки у вересні 2024, але вже усі інсайдери з точністю до міліметра знають, як буде виглядати і які функції отримає нова лінійка iPhone 16

Реклама на dsnews.ua

Як і завжди презентація очікується у десятих числах вересня, а старт продажів почнеться вже у кінці місяця чи на початку жовтня. А придбати новий iPhone одним із перших і з гарантією ви зможете у магазині Mr.Fix, який швидко та якісно допоможе з налаштуванням та доставкою новинки.

Що ж, давайте і ми проаналізуємо, чого очікувати від Apple на вересневій презентації. 

Зовнішній вигляд базової лінійки не зміниться, новий iPhone не буде відрізнятися від свого попередника 15-ї серії. Хоча за інформацією, якщо базовий iPhone 16 не зазнає значних змін, то iPhone 16 Pro та 16 Pro Max дещо зміняться у розмірах. Ймовірно нова лінійка буде мати такі розміри:

- iPhone 16 — 6.1 дюймів

- iPhone 16 Plus — 6.7 дюймів

- iPhone 16 Pro — 6.3 дюймів

- iPhone 16 Pro Max — 6.9 дюймів

У кольорах iPhone 16 Pro та 16 Pro Max також відбудуться незначні зміни очікується, що новий iPhone буде представлений у кольорах: Black Titanium, White Titanium, Desert Titanium та Titanium Gray. А от iPhone 16 та 16 Plus будуть представлені у чорному, голубому, жовтому, рожевому, зеленому та білому кольорах.

З головних відмінностей у "прошці" стане обʼєм памʼяті. По чутках, мінімальна памʼять буде складати 256 Gb і це ніяк не вплине на початкову вартість. А 16 моделі залишаться у памʼяті 128, 256 та 512 гігабайтів.

Значних змін має зазнати і камера у моделей iPhone 16 Pro та 16 Pro Max. Обидва смартфони можуть отримати телеоб'єктиви з технологією перископа. Це дозволить збільшити оптичний зум самої камери до 300 мм. Також, по чутках, у "прошок" буде 48-мегапіксельний надширококутний об’єктив, що сильно підвищить якість фотографій в умовах недостатнього освітлення. Очікуються також удосконалення телеоб'єктива. 

Уся лінійка отримає чіп нового покоління A18. iPhone 16 та 16 Plus працюватимуть на 6-ядерному процесорі A18, а моделі 16 Pro та 16 Pro Max — A18 Pro. Нові чіпи дозволять підвищити продуктивність машинного навчання та удосконалити роботу штучного інтелекту. 

Стосовно штучного інтелекту у нових iPhone існує дуже багато чуток. Інсайдери пророкують навіть співпрацю Apple та Google, що дозволить Apple використовувати Google Gemini у нових iPhone 16 Pro та 16 Pro Max. 

iOS18 вийде з оновленою та покращеною Siri. Для покращення роботи з голосовим асистентом компанія удосконалить у нових смартфонах мікрофони. 

Також є інформація, що компанія Apple збільшить час роботи нових смартфонів. В середньому час роботи має збільшитися на 5% від моделей 15 лінійки. Apple iPhone 16 Pro Max буде мати акумулятор максимальною місткістю 4676 мАч. 

Що ж, залишається тільки очікувати на вересень та на нові яблука, які нам покаже Apple.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua