• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Якою буде осінь в Україні та коли настане зима: прогноз синоптиків

В Україні найближчим часом знову потеплішає, температура повітря в окремі дні може становити 26-27°

В Україні, як і в решті країн світу, продовжує змінюватися клімат
В Україні, як і в решті країн світу, продовжує змінюватися клімат
Реклама на dsnews.ua

Про це розповіла на пресконференції завідувачка відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Зараз температура все одно підвищиться. Ми даємо верхню межу, яку розраховуємо, до 26-27°С в окремі дні. Потім до 10-го, 13-го, 16-го числа, до середини місяця, ми очікуємо зниження температури. Але воно не буде катастрофічним", — сказала Мартазінова.

За її словами, в середині вересня температура вночі становитиме близько 5°, а вдень — 13-15°. Наприкінці місяця температура підвищиться до 15-17°.

"Потім буде незначне короткочасне похолодання. В основному йдеться про денні температури, які опустяться до 10-13°", — наголосила синоптикиня.

За даними Мартазінової, до 10 жовтня температура повітря становитиме 15°. Потім різко похолодає, вдень буде на рівні 5-7°, вночі — 5°. Друга частина жовтня буде дуже нестійкою, з різкими похолоданнями та потепліннями. Наприкінці місяця похолоднішає.

На початку листопада температура повітря очікується на рівні близько 0° вдень і до -5° вночі, що для цього періоду є нормою.

"Наприкінці листопада температура буде доходити до 14-15°, а під кінець місяця — все, пішла зима", — сказала метеоролог.

Загалом, каже Мартазінова, в Україні, як і в решті країн світу, продовжує змінюватися клімат.

Як писала "ДС", на тлі значного збільшення середньорічної температури синоптики не виключають, що вже невдовзі в Україні не буде зими.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua