• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Ялинкові іграшки з символікою РФ: з'явилася реакція Разумкова

Реклама на dsnews.ua

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков прокоментував скандал, що виник вчора навколо виробництва ялинкових іграшок для російської армії на підприємстві в Київській області. Спікер заявив, що питання санкційного списку має вирішуватись Радою національної безпеки і оборони, а не на законодавчому рівні

Про це він заявив в коментарі 5 каналу, передає «ДС».

"Якщо ми говоримо про законодавчі ініціативи — це не зовсім буде правильно, якщо це буде закріплюватися на законодавчому рівні, якщо говоримо про санкційні позиції, ви знаєте, як це відбувається, є РНБО, є перелік організацій, персоналій, які потрапляють в цей список санкцій, він затверджується потім указом президента. Чому я говорю, що це не зовсім коректно закріплювати на законодавчому рівні, ці списки також змінюються, були приклади, коли туди потрапляли люди помилково. Такі речі слід робити на рівні РНБО ", — зазначив Разумков.

Також він припустив, що українські фабрики могли б виробляти новорічні прикраси і для української армії: «У нас достатньо сьогодні символів, які могли б бути на ялинкових прикрасах».

Нагадаємо, вчора на фабриці в Київській області виявили партію ялинкових прикрас з логотипом армії Росії. Інцидент викликав обурення громадськості, на фабрику прибула Нацполіція і СБУ.

    Реклама на dsnews.ua