"Є над чим працювати": міністр спорту прокоментував підсумки Олімпіади

Українська національна команда успішно виступила на літніх Олімпійських іграх в Токіо, з огляду на труднощі, пов'язані з пандемією коронавірусу

segodnya.ua

Про це заявив міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Я хочу привітати всю Україну, тому що вся Україна вболівала за нас, вся спортивна галузь, просто всі українці. Тому що багато людей телефонували, писали нам, спортсменам у Токіо, уже в Києві. Ми всі вважаємо, що це успіх наших українських спортсменів – виступи на Олімпійських іграх. 19 медалей, ви уявляєте, що наші спортсмени завоювали 19 медалей. На жаль, не було багато золотих медалей, але були срібні нагороди, бронзові нагороди. Є над чим працювати, але сьогодні нам потрібно підтримати всіх наших олімпійців, підтримати всіх наших медалістів і сказати їм – велика дяка, всім тренерам, федераціям, хто багато років працював", — сказав він.

Міністр пояснив, що підготовка до Ігор була важкою для спортсменів.

"Зараз був дуже критичний рік через COVID-19 зупинився спорт, міжнародні змагання, і в державі рік було складно з підготовкою, тому що не було міжнародних змагань, не було міжнародних тренувальних зборів. Але наші спортсмени витримали, вибороли 19 медалей. Тому я вас всіх вітаю, вітаю всю Україну", — сказав він.

Нагадаємо, на Олімпійських іграх-2020 на Токіо українські олімпійці отримали 19 нагород, в тому числі одну "золоту" медаль. Україна зайняла 44 місце в підсумковому медальному заліку і 16 місце за загальною кількістю медалей. Суддя міжнародної категорії AIBA (3 зірки) з України Павло Василинчук визнаний кращим суддею Олімпіади-2020.

Очолила остаточний медальний залік Олімпіади-2020 збірна США, яка сьогодні, в останній день Олімпійських ігор в Токіо, завоювала дві золоті медалі і зуміла в останній момент випередити Китай.