• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Єгорова заявила про "забиття камінням" російської мови в Україні (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Скандальна телеведуча Сніжана Єгорова вчергове у провокативній формі висловилася на тему російської та української мов, при цьому назвавши Євгенія Онєгіна (головний герой однойменного роману Олександра Пушкіна) "автором"

Себе ж Єгорова вважає "виключно україномовною складовою", інформує "ДС".

"Ви знаєте, друзі, що 25 років у своїй професійній карʼєрі я була виключно як україномовна складова. Тому коли пані Лариса і пані Ірина (у студії обговорювали Ларису Ніцой та Ірину Фаріон), ось ці дві гарні панянки такі… зугарні, горді, і такі несамовиті, непідступні, які, до речі, дозволяють собі українською мовою говорити брудні, неприємні слова, що стосуються певних людей. Ви знаєте, вони не прикрашають українську мову 100%, тому що так, як вони інколи погано відгукуються про людей, які погані слова вони взагалі промовляють, то в принципі це… Мова має бути мовою любові. Якщо ти любиш людей, якщо ти любиш землю, хочеш віддати щось, то неважливо, якою мовою ти говориш. Бо люди відчувають цей поштовх, вони відчувають атмосферу. А коли жінки, нібито красиві, впевнені в собі, які отримали все у своєму житті саме завдяки іншій країні, в якій вони навчалися безоплатно, в якій вони отримували вищу освіту, в якій вони читали Пушкіна, Онєгіна і всіх таких інших авторів, які є частиною нашої свідомості, вони зараз намагаються самі себе загнати у глухий кут, для того, щоб сказати нам, що ми маємо піти за ними", — заявила Єгорова в ефірі телеканалу ZIK.

Далі Єгорова вирішила порозмірковувати про те, що російську мову намагаються "забити камінням".

"Через те, що саме зараз намагаються російську мову забити камінням, саме через те, що я захищаю право людей бути собою і говорити тією мовою, якою з тобою говорила матір, яка тебе любила, співала тобі колискову… В дуже багатьох людей вже немає мами, немає тата. Але ці люди вже ніколи не приймуть того примусу. Бо ми люди, а не собаки, і нас не мають дресирувати. Ми маємо одне одного розуміти тією мовою, і якою говорить наша душа", — заявила Єгорова.

    Реклама на dsnews.ua