• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"ЄС" вимагає припинити тиск і допити медиків, які розповідають про проблеми в лікарнях з хворими на COVID-19

Реклама на dsnews.ua

На лікарів, які говорять правду про умови роботи з хворими на COVID-19, чинить тиск місцева влада. Крім того, їх викликають на допити правоохоронці

Про це йдеться в повідомлені Чернівецької територіальної організації партії "Європейська Солідарність" в соціальній мережі Facebook.

Так, на Буковині лікарка-інфекціоністка обласної клінічної лікарні Ольга Кобевко, яка понад 8 місяців рятує людей від пандемії СOVID-19, вимушена витрачати час для роз’яснень дільничному інспектору райвідділу поліції щодо публічного засудження неналежного виконання обов’язків посадовими особами під час пандемії, зокрема це стосувалося забезпечення місцевої лікарні киснем.

Лікарка каже, що це незручна правда, але її вже почув навіть Уряд України. А такі публічні дії спрямовані на благо пацієнтів, на те, щоби вони якомога швидше одужували в належних умовах.

"Невже вдячність лікарці за врятовані життя буковинців – це допити у поліції щодо висловлювань про недостатнє забезпечення медичного закладу?", — наголошують партійці "Європейської Солідарності" у Чернівцях.

Чернівецька територіальна організація партії "Європейська Солідарність" засуджує такі дії влади, вимагає припинити тиск на людей у білих халатах, не заважати їм виконувати свою роботу і взятися нарешті за належне забезпечення медичних закладів для боротьби з COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua