Євро-2020: Італія розгромила Швейцарію 3:0

Матч другого туру групового турніру Чемпіонату Європи в Групі А між Італією і Швейцарією завершився перемогою італійців з рахунком 3:0

Євро-2020 Італія-Швейцарія
Євро-2020 Італія-Швейцарія / uefa.com

Матч проходив в Римі, передає "ДС".

Володіння мʼячем протягом усього матчу було приблизно рівним, як і кількість передач. У обох команд точність передач перевищувала 80%. Однак господарі зробили 13 ударів по воротах проти 6 у швейцарців.

Вперше точно по воротах пробив Кʼєлліні на 19-й хвилині. Однак після перегляду запису моменту арбітри гол не зарахували через гру рукою. За кілька хвилин Кʼєлліні був замінений через пошкодження. І вже на 26-й хвилині Локателлі відкриває рахунок в матчі після вдалої передачі Берарді.

Подвоїв перевагу все той же Локателлі на 52-й хвилині. Завершив розгром швейцарців Іммобіле на 89-й хвилині.

Редактор: Марія Чиренко