• EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Євро-2020: Італія стала першим фіналістом турніру після серії пенальті (відео)

У матчі першого півфіналу Чемпіонату Європи з футболу Італія-Іспанія за підсумками серії пенальті перемогу здобула збірна Італії з рахунком 3:2

uefa.com

Гра проходила на стадіоні "Уемблі" в Лондоні, передає "ДС".

В основний час голи були забиті вже у другому таймі. Спочатку відзначився нападник італійців Федеріко Кʼєза (60), який вдало зіграв "на підхваті". Зрівняв рахунок нападаючий збірної Іспанії Альваро Мората на 80-й хвилині. Основний час закінчився з рахунком 1:1.

Після чого було призначено 2 екстратайми, які не виявили переможця. На 110-й хвилині нападник італійців Доменіко Берарді вразив ворота суперника, однак арбітр зафіксував офсайд.

Переможцем за підсумками серії пенальті стала збірна Італії з рахунком 3:2. Мората не зміг відповісти на удар Федеріко Бернардескі.

Нагадаємо, другий півфінал пройде 7 липня між збірними Англії та Данії. Фінал Євро-2020 відбудеться в неділю, 11 липня.

Редактор: Марія Чиренко