• USD 39.8

Євро-2020: збірна України вийшла в плей-офф

Сьогодні в матчі групи Е Чемпіонату Європи з футболу Швеція обіграла Польщу, а Іспанія розгромила Словаччину

Андрій Шевченко
Андрій Шевченко / Getty Images

Таким чином, збірна України зіграє в 1/8 фіналу Євро-2020, передає "ДС".

Швеція відкрила рахунок вже на 2-й хвилині. Поляки розгубилися від точного удару Еміля Фольсберга і деякий час не могли вибудувати атаку. На 59-й хвилині Фольсберг оформив дубль.

У поляків відзначився Роберт Левандовські проявив лідерські якості і відзначився дублем (61,84), однак цього не вистачило для перемоги. Вирішальний мʼяч забив у доданий час Віктор Классон (90+4).

Тим часом збірна Іспанії в драматичному поєдинку обіграла Словаччину з рахунком 5:0. При цьому перший і останній мʼяч був автоголом. Рахунок в матчі відкрив голкіпер словаків Дубравка (30). Наступні три голи забили іспанці Лапорт (45), Сарабія (56), Ферран Торрес (67). Завершив розгром Куцка, який забив автогол на 71-й хвилині.

Завдяки цим результатам збірна України виходить в 1/8 фіналу Євро-2020 з третього місця у групі.

Редактор: Марія Чиренко