• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

ЮНЕСКО дала оцінку стану Софії Київської та Києво-Печерської лаври

Собору Святої Софії з прилеглими монастирськими спорудами, а також монастирського комплексу Києво-Печерської лаври з церквою Спаса на Берестові, які є пам'ятками всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, нічого не загрожує

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко за підсумками засідання 44-ї сесії Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, передає "ДС".

"Місія дійшла висновку, що загальний стан збереження об’єкта Собору Святої Софії з прилеглими монастирськими спорудами та монастирського комплексу Києво-Печерської лаври з церквою Спаса на Берестові, є задовільний. Об’єктам Софії Київській та Печерській лаврі нічого не загрожує. Також комітет всесвітньої спадщини відзначає позитивні тенденції з 2017 року і зазначає, що реалізація усіх відповідних заходів позитивно позначається на збереженні визначної універсальної цінності об’єкта", — йдеться в повідомленні.

Ткаченко додав, що експерти ЮНЕСКО не виявили "жодних нових факторів, що негативно впливають на стан збереження об’єкта". Більш того спостерігаються істотні поліпшення в порівнянні з минулими роками.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua