• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

За 400 млн грн зарплати УАФ хотіла попросити Шевченка частіше бувати в Україні

У новому контракті екстренера також могли налякати умови про поділ оплати на обов’язкову та бонусну частини

https://twitter.com/EURO2020
Реклама на dsnews.ua

Екснаставник національної збірної з футболу Андрій Шевченко отримував значний гонорар — за пʼять років УАФ йому виплатила 400 мільйонів гривень. Цю інформацію підтвердив Генеральний секретар УАФ Юрій Запісоцький в ефірі програми Великий футбол. 

"Не підтверджую і не спростовую це число. Але десь воно відповідає дійсності. Загалом, так", – сказав Запісоцький.

Він також повідомив, що УАФ мала намір продовжити співпрацю з Шевченко, а тому звернулася до тренера з офіційним листом та запрошенням на перемовини стосовно умов нового контракту. Відповіді, ані Шевченко, ані його офіційні представники не надали, як і на заплановані 3-го серпня перемовини — не прибули. 

У новому контракті, який мали запропонувати Шевченку, планувався пункт, про частіше перебування тренера в Україні. Також нова угода передбачала структурування оплати праці без урізання її розміру. 

"Не йшлося про зменшення винагороди абсолютно. Мова йшла про структурування винагороди і структурування оплати праці, відповідно до європейських практик, коли є чиста і незмінна величина, яка не залежить від спортивних результатів. І є бонусна частина, яка залежно від спортивних результатів дуже сильно варіюється, від мінімальної до стандартної, до захмарної після виходу у фінальну частину чемпіонату Європи чи чемпіонату світу", — пояснив Запісоцький.

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня Шевченко скликав брифінг, на якому екснаставник збірної заявив про те, що начебто хотів продовжити роботу з командою, але нібито не був запрошений на переговори з пролонгації контракту. Таку заяву Шевченко зробив аж через місяць після того, як сам повідомив про завершення роботи зі збірною. 

2 серпня, коментуючи "прощальний" пост Шевченка, президент УАФ Андрій Павелко ще висловлював надію на повернення тренера працювати в Україну.

За даними ЗМІ, звільнення Шевченка стало для УАФ несподіванкою, і тому Асоціація була вимушена у терміновому порядку шукати йому заміну. Законтрактувати Сергія Реброва не вдалося. 18 серпня у статусі в.о. збірну очолив чемпіон світу Олександр Петраков.

    Реклама на dsnews.ua