• USD 26.2
  • EUR 30.5
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"За це й постраждати не гріх": Прилєпін закликав Кремль приєднати ОРДЛО до Росії

Реклама на dsnews.ua

Російський письменник Захар Прилєпін, який воював на боці терористів, закликав владу РФ включити "ЛДНР" до складу Росії разом із Придністров'ям і Нагірним Карабахом

Про це він написав у своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

Так, Прилєпін зазначив, що в зв'язку з арештом російського опозиціонера Олексія Навального проти Росії, швидше за все, буде запроваджено нові санкції з боку Заходу. При цьому він припустив, що якщо вже санкцій не минути, можна "одним махом" приєднати до РФ невизнані території.

"Але раз нашій державі пофігу на все і вона така незалежна, нехай вона визнає і прийме до складу Росії "ДНР", "ЛНР", а заодно (за бажанням і після референдуму) Арцах із Придністров'ям і ще кого-небудь, якщо попросяться. Ось це тоді буде пофігізм вищого рівня. А то ловити усією країною санкції за одного стороннього хлопця — це перебір. Краще вже отримувати санкції відразу мільйонів за п'ять своїх хлопців і дівчат. За це й постраждати не гріх", — написав Прилєпін.

Нагадаємо, раніше Прилєпін висловив думку, що низка українських міст, таких як Одеса, Полтава і Херсон, усе ще близькі до Росії.

    Реклама на dsnews.ua