• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

За місяць рівень недовіри до Зеленського збільшився, - соцопитування

Реклама на dsnews.ua

Чинному президенту Володимиру Зеленському довіряє 41% громадян України, при цьому 54% громадян — не довіряють главі держави

Про це свідчать дані результатів опитування "Суспільно-політичні настрої населення (2-4 січня)", проведеного Соціологічною групою "Рейтинг", інформує "ДС".

"Рейтинг довіри серед національних політиків очолює президент Зеленський, якому довіряють 41%, а не довіряють – 54%", — зазначається в результатах опитування.

Разом з тим 29% опитаних довіряють спікеру ВР Дмитру Разумкову, 37% – не довіряють (29% – його не знають). Одному з лідерів проросійської партії ОПЗЖ Юрію Бойку довіряють – 27%, не довіряють – 55%, ще 12% його не знають. Юлії Тимошенко довіряють – 26%, не довіряють – 69%; Петру Порошенку – 23% і 73% відповідно; прем’єр-міністру Денису Шмигалю довіряють 14%, більше чверті не знають його, а більша частина – йому не довіряють.

Опитування було проведене 2-4 січня 2021 року серед населення України віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0%.

Нагадаємо, згідно з результатами опитування групи "Рейтинг", яке було проведено наприкінці листопада 2020 року, Володимиру Зеленському довіряли 44% опитаних, а 53% — не довіряли. Таким чином, рівень недовіри до президента, виходячи з результатів соцдослідження, збільшився на один відсоток.

    Реклама на dsnews.ua