• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"За мною стежать": Фігурантка справи Шеремета вважає, що її життю може загрожувати небезпека

Одна з підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета Яна Дугарь заявила, що за нею стежать

Яна Дугарь
Яна Дугарь
Реклама на dsnews.ua

Про це вона написала у Facebook, передає "ДС".

"Останнім часом у країні відбувається низка подій, одна з них — повішений глава Білоруського дому в Україні — Віталія Шишова! Паралельно відбуваються певні події зі мною: помічаю (знову) на собі "очі"; спрацьовує сигналізація в будинку (причому на другому поверсі і в різних кімнатах); чужі під будинком; відеоповідомлення про те, як за мною стежать", — повідомила дівчина.

На думку Дугарь, ідеться про залякування.

"Хочу зробити заяву! У мене немає депресії! Нема думок про самогубство — Я люблю життя, і у мене великі плани на майбутнє! Психологічний стан — у нормі! Я прекрасно пам'ятаю листи Андрія Антоненка з СІЗО, про загрозу його життю, які виявилися небезпідставними!" — йдеться в заяві Дугарь.

Вона переконана, що є підстави вважати, що може бути тиск на всіх трьох обвинувачених — Юлію Кузьменко, Андрія Антоненка і на неї — з боку тих, "хто дійсно знає причетних до вбивства Шеремета або має відношення до цього".

Нагадаємо, 3 серпня громадянина Білорусі Віталія Шишова, який зник у Києві напередодні, знайшли повішеним в одному з київських парків, недалеко від місця його проживання. Поруч із тілом активіста були знайдені його особисті речі, зокрема мобільний телефон.

У поліції заявили, що розглядають дві версії: вчинення самогубства або вчинення умисного вбивства з імітацією самогубства.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua