• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"За рецептом КДБ": Арахамія висловився про російську вакцину від коронавіусу

Реклама на dsnews.ua

Україна віддасть перевагу не російській вакцині від коронавируса "Супутник-V", а препарату інших виробників, навіть якщо вакцина з РФ буде сертифікована

Про це заявив глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Багато чуток з приводу російської вакцини "Супутник-V", потім Путін заявив, що він не вакцинувався, і що вакцина ще не пройшла сертифікацію. А до цього нам місцеві політики пропонували купувати її в Україну і говорити, що це вже еліксир. У питанні вакцинації в глобальній політиці сьогодні багато спекуляцій. Кожен хоче перехопити прапор і сказати, що він новатор. Але потрібно почекати зрозумілих речей. В усі місця, куди можна було звернутися і стати в чергу на отримання вакцини, ми як держава це зробили. Тепер чекаємо, хто перший з них отримає працюючу вакцину", — сказав він.

Депутат розповів, чи буде Україна купувати російську вакцину, якщо вона буде сертифікована.

"Якщо ми зможемо купувати якусь іншу вакцину, ми точно купуватимемо іншу вакцину. До російської медицини світовий рівень довіри, мʼяко кажучи, низький. А тривалість життя в Росії, якщо ви подивитеся", — сказав він.

Арахамія відреагував на репліку ведучого про стару школу епідеміологів в Росії.

"Ну це КДБ, секретні рецепти КДБ і так далі. Але дивіться, якщо люди вже відкрито обманювали, якщо нам розповідали, що вже весь уряд Росії провакцинований, а потім маса фактів хворих чиновників, які вакцинувалися, а в кінці кажуть, що вакцина не сертифікована, то мені здається, що цієї інформації вже достатньо, щоб ухвалити рішення не рухатися в цьому напрямку", — заявив він.

Як повідомляла "ДС", міністр охорони здоровʼя Максим Степанов заявив, що будь-яка вакцина від COVID-19 буде діяти в кращому випадку один рік.

    Реклама на dsnews.ua