• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

За рік "режиму припинення вогню" на Донбасі загинуло 45 українських військових

Протягом року дії режиму припинення вогню на Донбасі вдвічі зменшилася кількість смертей українських військових

Реклама на dsnews.ua

Про це сьогодні, 27 липня, повідомила Українська делегація у Тристоронній контактній групі, інформує "ДС".

З 27 липня 2019 року до 26 липня 2020 року збройні формування Російської Федерації 4257 разів здійснювали обстріли, 88 українських військовослужбовців загинуло, 494 – отримали поранення. За час дії режиму припинення вогню з 27 липня 2020 року до 24 липня 2021 року зафіксовано 1995 обстрілів, загинуло 45 та 154 військовослужбовці отримали поранення (дані Штабу ООС, уточнюються)", — йдеться у повідомленні в Telegram-каналі делегації.

Там зазначається, що дотримуватися режиму припинення вогню в ході збройного конфлікту — найскладніший різновид військових дій.

"ЗСУ з честю виконують завдання президента, обумовлені міжнародною ситуацією довкола України, забезпечуючи українській дипломатії відповідні умови для боротьби за українські національні інтереси. Україна залишається вірною своїм зобов'язанням щодо політико-дипломатичного шляху врегулювання збройного конфлікту на сході України", — додала українська делегація.

Як писала "ДС", протягом останньої доби, 26 липня, бойовики терористичних організацій "ЛНР" і "ДНР", які входять до складу російських збройних формувань, 15 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі. Внаслідок обстрілів поранено сімох українських військовослужбовців.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua