• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Захворюваність коронавірусом в Україні вища, ніж в Європі,- ВООЗ

Реклама на dsnews.ua

Середня кількість позитивних результатів тестів на коронавірус на 100 тис. населення в Україні вища, ніж у країнах Європи, і тому говорити про спад епідемії в Україні рано

Про це заявив представник ВООЗ Ярно Хабіхт, передає "ДС" з посиланням на "Кореспондент".

"Якщо ми подивимося статистику по Україні, то побачимо, що середня кількість позитивних випадків на 100 тис. населення значно вища, ніж у європейському регіоні. Але в кожній країні є регіони, які називаються "червоною зоною", зокрема, ми спостерігали таке в Іспанії", - сказав Хабіхт.

Представник ВООЗ підкреслив, що важливими є збільшення обсягів тестування, діагностика, відстеження контактів і лікування хворих.

"Крім того, це залежить від кожного з нас - як ми дотримуємося гігієну рук або носимо маски. Адже тільки так ми зможемо подолати коронавірус", - додав Хабіхт.

При цьому ситуація в світі не дозволяє говорити про спад захворюваності COVID-19.

"У світі щодня зростає кількість хворих COVID-19, і ми не можемо сказати, що пандемія йде на спад. У Західній Європі ситуація трохи поліпшується - у Східній - стає гірше і є сильні спалахи в Північній і Південній Америці, тобто вірус продовжує подорожувати по світу", - резюмував представник ВООЗ.

Як повідомляла "ДС", прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив про стабілізацію ситуації із захворюваністю коронавірусом в Україні.

Станом на ранок 6 липня в Україні виявили вже 49 043 випадки COVID-19. За добу зафіксовано 543 нових випадки, 13 людей померли, 327 - одужали.

    Реклама на dsnews.ua