• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Паркан відреставрованого за ₴1 млрд Маріїнського палацу почав розвалюватися (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Від забору Маріїнського палацу, який після багаторічної реставрації відкрили у вересні, відвалилося кілька шматків декору

Відповідні фотографії опублікував глава організації "Українська Військова Варта" Олександр Білецький на своїй сторінці в Facebook, передає "ДС".

Так, на знімках видно, що елементи огорожі трималися на монтажній піні.

Як відомо, Маріїнський палац є пам'яткою архітектури бароко, його почали будувати в 1744 році за проектом італійського архітектора Бартоломео Растреллі.

Реставраційні роботи в Маріїнському палаці почалися ще в 2007 році і мали закінчитися в 2010. Однак через недостатнє фінансування їх часто призупиняли, що призвело до того, що відреставровані частини руйнувалися і доводилося все робити заново. У підсумку кошторис (за даними на 2015-й рік) зріс до 1,3 млрд гривень з 423 млн (згідно кошторису на 2007 рік). У свою чергу, в Офісі президента, посилаючись на дані Держуправління справами, заявили, що на ремонт з 2007 року витратили 992 млн гривень.

У 2018 році в палаці провели перший офіційний прийом, але окремі роботи ще деякий час тривали.

Нагадаємо, з 4 вересня 2020 року церемоніальна резиденція президента України, яка розміщується в Маріїнському палаці, стала доступною для екскурсій. Відвідати палац можна по п'ятницях, суботах і неділях з 10:00 до 17:00.

    Реклама на dsnews.ua