• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Завдання — просто вижити": Блогер розповів, що відбувається в окупованому Єнакієвому в умовах COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Блогер із Донецької області, який пише під ніком "Фашик Донецький", переказав історію очевидця про епідемію коронавірусу в непідконтрольному Україні Єнакієвому Донецької області

Про це він написав у своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

За його словами, в місті маскового режиму не дотримуються, в середньому тільки 3 людини з десяти ходять у масках. Крім того, є серйозні проблеми з медикаментами.

«Середня зарплата по Єнакієвому — 100-150 $, сходити в аптеку — мінімум 50$. Імбир по 700 рублів. Мукалтину фактично немає в аптеках, це дефіцит (він просто дешевий). Абсолютно ніхто з місцевих жителів Єнакієвого не вірить у цифри по вірусу так званого "МОЗ динири", вони прекрасно бачать те, що в Донецьку є і гуманітарка, і медикаменти, і вулиці прибирають, і щось узагалі роблять, а в Єнакієвому не доходить нічого з гуманітарки і медикаментів», — написав блогер.

«Фашик Донецький» зазначає, що люди розучилися мріяти і будувати плани на майбутнє. Всі прекрасно розуміють, що від них нічого не залежить у плані прийняття рішень, а значить, проблеми з роботою і економікою триватимуть.

«Тому на сьогодні завдання просте — вижити і берегти гроші, бо зима на носі, а що і як буде з зарплатами — ніхто не знає. Хоча, якщо бути чесним, то в Донецьку те ж саме», — написав "Фашик".

    Реклама на dsnews.ua