• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Затримання білоруської волонтерки в Києві: з'явився коментар СБУ

Сьогодні співробітники СБУ виявили в одному з київських хостелів 12 громадян Білорусі, серед них двоє нелегально перетнули кордон України

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це РБК-Україна сказав речник СБУ Артем Дехтяренко, передає "ДС".

Нагадаємо, сьогодні "Білоруський дім в Україні" заявив про затримання волонтера Олени Жаркевіч.

"СБУ, в рамках своїх функціональних завдань із протидії нелегальній міграції, спільно з Нацполіцією бере участь в операції "Мігрант". Вона проходить із 1 по 31 вересня і передбачає низку заходів щодо виявлення осіб, які нелегально потрапили на територію України. 6 вересня в межах цієї операції було проведено перевірку одного з київських хостелів, де виявлено 12 громадян Республіки Білорусь. При цьому правоохоронцями встановлено, що двоє з них незаконно перетнули державний кордон України. Зазначені особи були запрошені до адміністративної будівлі СБУ для їхнього опитування", — зазначив Дехтяренко.

Відзначається, що серед нелегалів — колишній капітан міліції Білорусі Єгор Ємельянов і волонтерка Білоруського будинку в Україні Олена Жаркевіч.

"Після проведення відповідних перевірок громадян Білорусі передали в Державну міграційну службу України", — додав спікер СБУ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua