• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Загороднюк відвіз британського держсекретаря з питань оборони в зону ООС

Реклама на dsnews.ua
Зону проведення ООС у вівторок, 24 вересня, відвідала британська делегація на чолі з держсекретарем з питань оборони Беном Уоллесом

Про це повідомляє прес-центр операції Об'єднаних сил (ООС) в Facebook, передає "ДС".

Відзначається, що іноземних партнерів супроводжували міністр оборони України Андрій Загороднюк і представники оборонного відомства. На Приазов'ї робочу групу зустрічав командувач об'єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко.

"У рамках робочої поїздки іноземних партнерів були ознайомлені з поточною ситуацією в районі проведення операції Об'єднаних сил", - відзначили в прес-центрі.

За словами Кравченка, незважаючи на оголошений режим тиші, противник продовжує активно обстрілювати позиції Об'єднаних сил.

"Більш того, в порушення міжнародного права і нехтуючи моральними цінностями, веде вогонь в напрямку мирних населених пунктів. При цьому наші підрозділи продовжують виконувати взяті на себе зобов'язання по виконанню Мінських угод", - додав він.

Відповідаючи на питання іноземних партнерів, Кравченко підтвердив інформацію про присутність на території тимчасово окупованих районів Луганської та Донецької областях регулярних російських військ, а також про постійне постачання зброї і боєприпасів з території РФ.

"Більш наочно британська делегація ознайомилися з ситуацією в окремих районах уздовж лінії розмежування на Маріупольському напрямку. На завершення зустрічі сторони обговорили актуальні питання розвитку українсько-британського військово-політичного співробітництва в оборонній сфері", - сказано в повідомленні.

    Реклама на dsnews.ua