• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Захарченко боїться пускати місію ООН в "ДНР", щоб потім не прийшли миротворці

Реклама на dsnews.ua
У "ДНР" заявляють про відмову в допуску на територію "республіки" оціночної місії ООН

Самопроголошена "Донецька народна республіка" заявляє про відмову місії ООН за оцінкою потреб у протимінної діяльності в допуску у випадку виконання нею миротворчих функцій. Про це йдеться в повідомленні "ДНР" з посиланням на заява "голови" Олександра Захарченко, передає "ДС".

"У самопроголошеній "Донецької народній республіці" заявляють про відмову в допуску на територію "республіки" оціночної місії ООН у випадку, якщо в її фунції входить підготовка до введення на Донбас іноземних миротворців", - йдеться в повідомленні.

За словами Захарченка, "влада" "ДНР" непокоїть інформація, озвучена Міністерством закордонних справ України про те, що візит місії - це попередній крок до того, щоб надіслати на Донбас миротворців.

"Офіційного спростування від штаб-квартири ООН ми поки що не чули", - цитується в повідомленні Захарченко.

За його словами, оціночна місія буде допущено на територію "ДНР" лише у разі, якщо штаб-квартира ООН офіційно підтвердить, що місія має виключно гуманітарний характер.

Як раніше повідомляла "ДС", Київ після офіційного призначення з 1 січня України непостійним членом Ради безпеки ООН буде домагатися можливого розгортання миротворчої місії на Донбасі.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua