• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Закарпаття приваблює туристів якісно новими проектами

Реклама на dsnews.ua
Цьогоріч Закарпаття відвідав 1 млн туристів, а регіон є одним з лідерів популярних вітчизняних напрямків. А в кінці листопада в Ужгороді відкрився унікальний у своєму роді готель "Эмигранд" для виборчої публіки

Не так давно закарпатці вшанували пам'ять Енді Уорхола - американського художника і продюсера, культової персони в історії поп-арт руху і сучасного мистецтва в цілому. Новий концептуальний готель і рестобар "Эмигранд" є нагадуванням про те, що саме "закарпатці побудували Америку", а Енді і є тим самим великим емігрантом.

Як Енді Уорхол змінив уявлення світу про мистецтво, так і засновники "Эмигранда" обіцяють докорінно змінити думку постояльців про готелі. Всього якихось сім хвилин від центру до набережної в Ужгороді - і ви побачите ту саму знамениту банку супу "Кемпбелл" з картини генія.

У "Эмигранде" гість зможе поринути у яскраву атмосферу коммерческогорор-art і отримати емоції, які стануть найяскравішими враженнями. Кожен з 24-х номерів оформлений картиною або принтом арт-художника. Оскільки в 60-х роках Уорхол був менеджером і продюсером першої альтернативної рок-групи The Velvet Underground, у номерах готелю теж є музичний супровід. Музика того періоду допоможе сформувати незабутні спогади і налаштує на атмосферне відпочинок.

А якщо хочеться чогось вишуканого - рестобар на території готелю "Эмигранд" пропонує на вибір страви американської, єврейської, італійської, закарпатської кухонь і концептуальні напої.

    Реклама на dsnews.ua