• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Закарпаття вийшло на рівень "помаранчевої" зони карантину, — голова ОДА

Закарпатська область у четвер, 8 квітня, за контрольними показниками епідемічної ситуації вийшла з "червоної" на рівень "помаранчевої зони" карантинних обмежень

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив голова Закарпатської обласної державної адміністрації Анатолій Полосков на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

"Сьогодні перший день, коли за контрольними показниками епідемічної ситуації наша область вийшла на рівень "помаранчевої зони", — написав він. 

Також він доповів про ситуацію в області щодо COVID-19 станом на 8 квітня:

- завантаженість ліжок, забезпечених подачею медичного кисню у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID- 19 — 44.4%;

- кількість госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим та підозрілим випадком COVID-19 до визначених закладів охорони здоровʼя протягом останніх 7 днів на 100 тисяч населення становить 60 осіб;

- завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підозрілим/підтвердженим випадком COVID-19 становить 57%. 

Полосков зазначив, що для того того, щоб Державна комісія ТЕБ та НС прийняла рішення про виведення Закарпаття з "червоної зони" потрібно тримати ці показники не менше п’яти днів, і далі бути максимально відповідальними один перед одним.  

Нагадаємо, раніше очільник МОЗ Максим Степанов заявляв, що кількість хворих COVID-19 в Чернівецькій, Закарпатській та Івано-Франківській областях значно зменшилася і ці регіони скоро можуть вивести з "червоної" карантинної зони.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua