• USD 28.2
  • EUR 33
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Залякують перевірками та вимагають гроші: Держлікслужба поскаржилася на шахраїв

Реклама на dsnews.ua

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками заперечує, що її співробітники вимагають гроші у підприємців, погрожуючи перевірками під час телефонних розмов

Про це йдеться у повідомленні Держлікслужби, передає "ДС".

"До Держлікслужби почали надходити повідомлення від суб’єктів господарювання про підозрілі телефонні дзвінки, які здійснюються начебто працівниками служби. У таких розмовах від ліцензіатів вимагають або перевести гроші на банківську картку, або бути готовими до перевірок", — кажуть у відомстві.

Служба наголошує, що дзвінки із проханням про переказ грошових коштів жоден з її співробітників не здійснював — і не має на це повноважень. Крім того, планові перевірки під час карантину не проводяться (крім заходів державного ринкового нагляду).

Підприємців можуть телефоном попереджати про позапланові перевірки, зауважують у Держлікслужбі. Але перед їх проведенням співробітники мають предʼявити відповідні документи.

"У посвідченні (направленні) на проведення заходу обов’язково зазначаються, зокрема, номер і дата наказу (рішення, розпорядження), на виконання якого здійснюється захід, перелік посадових осіб, які беруть участь у здійсненні заходу, із зазначенням їх посади, прізвища, імʼя та по батькові, підстави для здійснення заходу", — уточнили у відомстві.

Як повідомляла "ДС", у Національному банку попередили про шахраїв з кредитами "під 0%".

    Реклама на dsnews.ua